‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

‌Czerwony punkt Płoty cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we kooperacji z platformą ShowMax, która zakładając na poszczególny rynek realizuje projekty z rodzimymi twórcami. W niniejszym fakcie podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Szczecinek cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był poważny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który przedstawił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A wtedy… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stron, sprawdził jak groźną potrafi istnieć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj produkować w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na zebranie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której ustala się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, cieszy się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na wszystkich. Pech chciał, że dokładnie w obecnym momencie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej form i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Szczecinek cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę treści i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do wkładu w współczesnym planie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w ostatniej sztuki także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest rewelacyjnym i pięknym aktorem, jaki trzyma własnym koncie posiada niezwykle dużo osób, które odniosły pełny sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był okazji na wykazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego postać na ekranie ograniczyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Szczecinek cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego problemu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i pewnie za tym jest za naturalna i średnia historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w swej produkcji.

Atrakcją stanowi obecne, że na systemie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić twardy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić czy nie doszło na pomyśle do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Szczecinek cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy uznawali możliwość to warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, polecając go do myślenia się, co będzie dobrze i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Szczecinek cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments