Bank PKO BP ofermy kredytowe,

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Bank PKO BP ofermy kredytowe,

Promocje dla stałych oraz obecnych klientów serwis online i aplikacja mobilna. Artykuł opisuje PKO BP jego ofertę kredytową dla stałych i nowych klientow, promocje dla stałych oraz obecnych klientów. Serwis internetowy oraz aplikacje mobilną banku.

PKO BP czyli Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski. Bank został założony w 1919 roku. Jest największym Bankiem w Polsce o 2009 roku. Bank posiada szeroką ofertę, od kont oszczędnościowych dla dzieci po konta dla dorosłych użytkowników. Bank posiada serwis internetowy oraz aplikacje, którą możemy pobrać na tablet bądź telefon. Korzystanie z serwisu internetowego czy aplikacji jest bardzo proste.

Za pomocą aplikacji możemy dokonywać płatności online lub kodem blik. W serwisie możemy potwierdzać nasze płatności jednym kodem z katy tokenów bądź też kodem, który otrzymamy smsem. Mamy różne możliwości możemy ustawić sobie powiadomienia dotyczące naszego rachunku za pomocą SMS lub e-mail. W serwisie internetowym możemy złożyć różne wnioski czy to o świadczenia czy też o kredyty. Bank wychodzi do klientów w serwisie internetowym możemy nawet otworzyć firmę. Bank oferuje rożnego rodzaju promocje nowym klientom. Jedną z nich jest bon o wartości stu złotych do wydania na platformie Allegro.

Bank oferuje wiele kredytów między innymi gotówkowe, hipoteczne, czy też mieszkaniowe. Jednak najbardziej rozpoznawalną z ofert jest „mini ratka”. Jest to pożyczka gotówkowa na dowolny cel. Kwotę jaką możemy otrzymać to nawet 120.000 złotych. Umowę możemy podpisać w serwisie internetowym bądź poprzez aplikację, a wypłata gotówki jest możliwa już w dniu złożenia wniosku. RRSO w przypadku tej pożyczki wynosi 17,43%.

Jeśli mamy jakieś pytania zawsze możemy zadzwonić na infolinię Banku 800 302 302 i zapytać konsultanta o informacje dotyczące wybranej przez nas oferty. Na infolinii możemy również zgłosić zaginięcie karty. Informacje dotyczące oferty PKO BP możemy również znaleźć na stronie internetowej banku, na której znajdziemy wiele przydatnych informacji odnośnie kart, prowadzenia rachunku czy też obligacji skarbowych. Bank PKO BP jest chwalony przez klientów. Obecni klienci jeśli zaproponują komuś z rodziny czy też znajomych otwarcie konta otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 50 złotych. Jest to fajna oferta dla klientów jak również dla Banku.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments