Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin zarówno na zbytu kasowym, jak także na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z rzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz większą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może mieć przed sobą dalsze i dynamiczne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu nakładaną na minimach z okresu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W skutku najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu doprowadzając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action obserwowane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które rodziłyby się ubiegłego lata. Niskie wolumeny, brak nowych środków napływających do ekosystemu i szybkie rozwoje rynku prac, złota i obligacji, wszystko to powoduje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w korporacji inwestycyjnej Arca.

Jak zawsze w wypadku kryptowalut, analitycy mają konkretny problem z określeniem co jest ważnym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu uważa na kryzys kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Środka będzie wspierał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w niniejszej grup świata wystosowali ostrzeżenia przyciągające do zaprzestania prac na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments