Dodaj Ogłoszenie

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Szukasz zupełnie darmowej strony internetowej, oferującej możliwości dodawania lub przeglądania ogłoszeń z całej Polski? Znajdziesz ją właśnie w Komisy i Lombardy! Analizując potrzeby naszych klientów oferujemy im dedykowaną stronę internetową oferującą 100% DARMOWE dodawanie ogłoszeń. Jej użytkownicy umieszczają tam ogłoszenia o:

sprzedaży ubrań, butów, elektroniki, sprzętu AGD, działek, mieszkań, domów, lokali usługowych, motorów, skuterów, samochodów, artykułów dla dzieci, zwierząt i wielu innych,

wynajmie mieszkań, lokali usługowych, domów, samochodów etc.

poszukiwaniu pracy lub pracowników w każdej branży,

oferowaniu usług, między innymi budowlanych, kosmetycznych, hydraulicznych i tym podobnych,

zwierzętach czekających na ciepłego i kochającego opiekuna.

Nasza strona z ogłoszeniami ma przedmioty i oferty z całej Polski, wśród których na pewno znajdziesz prezenty na każdą okazję i wiele więcej. U nas każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb w najlepszych cenach na rynku.

Rejestracja na naszej stronie internetowej jest banalnie prosta i poradzi sobie z nią każdy:

  1. Przejdź do zakładki Rejestracja i wypełnij formularz. Podaj w nim swój adres e-mail (niezbędny do weryfikacji konta), podstawowe dane osobowe jak imię oraz miejscowość zamieszkania, numer telefonu potrzebny do kontaktu z kupującymi oraz naciśnij Zarejestruj.
  2. Zaloguj się na swoją pocztę e-mail, na której po kilku sekundach pojawi się nasza wiadomość weryfikacyjna. Kliknij podany link i potwierdź prawidłowość swoich danych
  3. Zaloguj się na swoje konto podając swoją nazwę użytkownika oraz hasło.
  4. Wejdź w zakładkę Dodaj Ogłoszenie i dokładnie wypełnij jej formularz. Dodaj zdjęcia oferowanych przedmiotów, ich dokładny opis, miejsce odbioru oraz oczekiwaną kwotę.
  5. Zaglądaj regularnie na nasz portal i sprawdzaj odpowiedzi na Twoje ogłoszenia.
  6. Ciesz się z pieniędzy za sprzedane przedmioty.

 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące naszej darmowej strony z ogłoszeniami skontaktuj się mailowo z naszym działem technicznym.