Drukowanie Moryń

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Drukowanie Moryń

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w współczesnym kierunku były kilka lat, natomiast ich owocem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Barwice

Do pierwszych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasa druku, niskie koszty mebla i dość mały koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania wypowiada się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów istotną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych aspektów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln ścian w formacie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 ścian w formacie A4 na chwilę. To naprawdę korzystny rezultat.
Konstrukcja głowicy

Głowica zbudowana w technologii HP Edgeline jest wytworzona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz pomieszczonych w kontekście schodkowym. Tego rodzaju wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest stworzony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zrobionymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W przypadku, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą potrafiły stanowić dość przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien moment dysze są automatycznie oczyszczane również potrafią ponownie sprawnie działać. To nowa korzyść z elementu widzenia serwisowania urządzenia z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została sporządzona z sprawą o drukowaniu zdjęć oraz zawodowych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały opracowane do umieszczania na swobodnym papierze. Barwnik znacznie szybko schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra również są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments