Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Kurier FedEx Drawsko Pomorskie tel. 730 608 208

Jak Wysłać Paczkę Kurierem Fedex?

FedEx Corporation to niepowtarzalna z najtrudniejszych i wcale rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje zatem drink z kilku globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych tworzących w własnym świata. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje zatem miły wybór dla każdego, również dla kobiet, które powstały przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, kiedy oraz Tychże ,jakie poszukują niezawodnych usług krajowych. Wrażenie robi i to, że FedEx ma własną flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy bezpośrednio z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który otrzyma naszą przesyłkę w ustalonym terminie, sam proces nadania przebiega niemal identycznie jak u operatorów wewnętrznych i bez wątpienia każdy sobie spośród nim zdoła. Musimy uzupełnić formularz o łączne informacje dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać usługę oraz opłacić przesyłkę. Co daleko, na części FedEx znajdziemy prawdziwe kompendium zgodzie na materiał nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać więcej o tym, że FedEx prawdopodobnie jako złoty na targu sprzedaje swoim partnerom biznesowym bezpłatne materiały do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i wyślemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, kiedy i europaletę. Standardowa przesyłka może ważyć aż 70kg. Usługi firmy należy wydać na własne oraz zagraniczne.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z doręczeniem do trzech dni roboczych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z zapewnieniem o określonej porze na inny dzień codzienny,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, doręczenie do wyznaczonego punktu odbioru (oferta dla użytkowników biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o wielkości do 800kg, doręczenie na wolny adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie następnego dnia rano między 9 a 10 rano w licznych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania papierów i paczek w systemie d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – usługa w prostej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w przeciągu 2-5 dni roboczych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, dostarczenie do 2 dni roboczych,
FedEx International Priority – przesyłki znane na całkowity świat z pewnością dania do 2 dni roboczych,
FedEx International Economy – przesyłki dobre na całkowity świat, dostarczenie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Jak większość firm kurierskich, FedEx również oferuje różne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca oryginalna i wcale duża oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy pośród nich zdolność zwrotu palet dla użytkowników biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czy usługę polegającą na rozładunku palety poprzez wstawienie jej własnych punktów we określone przez klienta miejsce. Przydatną propozycją istnieje więcej odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym urządzonym w windę hydrauliczną z budynku przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy jeszcze wyładować ofertę w całości).

FedEx proponuje także swoim klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w czasie którego przesyłka ma być dostarczona, to znana paczka będzie kontynuowana przez człowieka, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla ludzi przesyłek standardowych możemy również wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem albo w sobotę.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby wyśledzić naszą paczkę, wystarczy wetknąć w naszym stylu jej 12-cyfrowy numer. Jeżeli jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy sklep internetowy, czy z jakichś powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny zaprezentuje się manager paczek FedEx Tracking. Powoduje on na osiągnięcie wyczerpujących wiedz i śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O stanach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się także z notyfikacji mailowych polecanych przez firmę.

Kurier FedEx Lipiany tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments