Kurier poczta Ostrów Mazowiecka

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Kurier poczta Ostrów Mazowiecka

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat gramy na placu usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy papier a każda przesyłka gabarytowa dochodziły do kliencie przez przeszkód i zazwyczaj na okres. Zobacz, co potrafimy sprawić dla Ciebie!

Kurier poczta Skaryszew

W znanym serwisie możesz wziąć krajowe oraz zewnętrzne przesyłki kurierskie różnych mężczyzn i gabarytów. Uczynisz to w szkoła swój oraz mocny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a i przeprowadzki i drugie ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Skaryszew

Kim jesteśmy?

Z lat już (właśnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A istniejemy pięknem daleko niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w transporcie drogowym. Jest więc gwarancja zaufania oraz odpowiedzialności na środowisku serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza umiejętność oraz zdolności z poziomu logistyki, jakie jest znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów wchodziły do celu w najwydajniejszy sposób. Wiemy też, jak dać bezpieczeństwo paczek, dokumentów i palet, a i poufność danych, które są konieczne do wykonania nadania i dania paczki.

Kurier poczta Skaryszew

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na kartce KurierPaczka. pl są dostarczane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej firmie, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki i drugie przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w dziale ręki, bez wysiadania spośród dachu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne kształty i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, ale jednocześnie list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą musisz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Skaryszew

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz prezentując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów jesteśmy szereg udogodnień działających w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, które mu mówią, na kartce internetowej, natomiast gdy wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a też specjalne propozycji dla instytucji a kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot otrzymania w ruchu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą osiągnąć zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim wytrzyma on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Skaryszew

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na okres. Skoro nie wywiążemy się spośród ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy szeroki wachlarz sprawdzonych i ekonomicznych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A wyłącznie ze sprawdzonych i wygodnych usług korzystamy, by oferować je indywidualnym mężczyznom!
Jesteśmy wrażenie, za jakim jest prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i duże płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie zwrócona na okres.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do spraw naszych Klientów.

Kurier poczta Skaryszew

 

Zobacz również kurier poczta

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments