Last Minute Choszczno

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Last Minute Choszczno

Last Minute

LAST MINUTE to jakaś z produkcji bliskiego i znacznie podawanego w ostatnim czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Gościno

Film swoją premierę nosił w roku 2013 po czym szybko zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne prace w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w wartość owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zajęła się w wartość Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki dający w istocie Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która zajęła się w wartość Natalii Wis, będącej znaczną miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w perspektywa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w perspektywa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całej produkcji widoczny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele wspaniałych także tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak można się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do atrakcyjnych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Gościno

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróży do Egiptu. Choć na taką uwagę nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć posiada mu jego matka – kobieta niezwykle mocna także z zasadami – w obrębie nie bez przyczyny przez masa lat pracowała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem powtarzają się te oczywiście jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w dzisiejszym Egipcie, to a obecnie na starcie bohaterowie mają szerokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy dotychczas nie są świadomi tego, iż to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na bliskiej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to coraz kuchnia nie każe im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wysoką licealną miłością. Niestety kobieta nie jest taż, bo na wszelkim etapu prowadzi jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje stanowi jej lubym.

Last Minute Gościno

No tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, stąd te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje dodatkowo związek z konsulatem, więc Tomasz także jego rodzina muszą sobie w owym sezonie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w wielkim tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w końcu muszą powrócić prędzej czy później do świecie, a w konkretnym okresie ze względu na finansowe braki istnieje więc niezwykłe. Dlatego pomysłowa i opierająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega także jego obsługa produkowaliśmy w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Gościno

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć wiadomo nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak jakby cały firm sponsorowany był szybko, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w budów – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, i wiele kobiet liczyło z niecierpliwością na etap, w jakim będą mogli zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Gościno

Źródło artykułu Last Minute

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments