Leasing Biała Rawska zadzwoń 887 332 665

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Leasing Biała Rawska zadzwoń 887 332 665

leasing bez bik

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i wynajmu.
Przedmiot, który leasingujesz w trakcie umowy nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Szadek

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Nakłady pieniężne które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Szczególnie ważne jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, wypełniasz formularz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz kupienia leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Szadek oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każda osoba może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Szadek będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Szadek

 

Zobacz również Leasing uproszczony

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
Kacper
3 lat temu

Dzięki! Takich informacji szukałem. Dobrze
się czyta.

Ernest
Ernest
3 lat temu

Przejżyście i ciekawie opisane. Dobrze się
czyta.