Pożyczki społecznościowe

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

W Komisy i Lombardy dbamy o wszystkich swoich klientów oraz wspólników, dlatego staramy się dać im jak najwięcej różnych możliwości zarobku. Najnowszą z nich jest możliwość udzielania tak zwanych pożyczek społecznościowych.

Pożyczką społecznościową nazywamy pożyczkę udzielaną przez osoby fizyczne za pośrednictwem firmy finansowej spełniającej wymagania najnowszej ustawy o pożyczkach pod zastaw. Oznacza to, że Twoją rolą, jako pożyczkodawcy jest inwestowanie własnych środków w udzielanie pożyczek, a naszą, jako pośrednika jest dopilnowanie wszelkich formalności oraz spłaty udzielanych pożyczek.

Co zyskuje każdy nasz wspólnik, wstępując do programu pożyczek społecznościowych?

Po pierwsze, stabilnego i profesjonalnego pośrednika, który zadba o jego interesy. Skrupulatnie prowadzimy całą dokumentację związaną z udzielaniem naszych pożyczek społecznościowych, dlatego nie ma u nas miejsca na pomyłki i stratę zainwestowanych pieniędzy.

Po drugie, dostęp do specjalnej bazy ubiegających się o pożyczkę klientów, którzy przeszli proces weryfikacji. Każdy z naszych pożyczkobiorców jest stabilny zawodowo, dlatego spłata udzielonej przez Ciebie pożyczki jest gwarantowana.

Po trzecie, dostęp do wszelkich informacji związanych z pożyczkobiorcą. Jego danych osobowych, sytuacji finansowej i zawodowej, kwoty pożyczki, o jaką się ubiega oraz wysokości jej oprocentowania.

Po czwarte, gwarantowane zabezpieczenie zainwestowanej pożyczki. Wzięcie naszej pożyczki społecznościowej związane jest z przekazaniem nam przedmiotu zastawu o wartości większej niż kwota udzielonej pożyczki. Jeśli pożyczkobiorca okaże się niewypłacalny Komisy i Lombardy zajmie się sprzedażą przedmiotu zastawu oraz przekaże Ci cały zysk z tego.

Po piąte, pierwsze zyski z udzielonych pożyczek już po miesiącu od jej udzielenia. Zarabiasz nie tylko na oprocentowaniu udzielonej pożyczki oraz ewentualnej sprzedaży przedmiotu jej zastawu, ale także na wszelkich opłatach związanych z opóźnieniem spłaty lub przedłużeniem jej terminu.

Po szóste masz stały wgląd w stan swojego konta. Możesz bez przeszkód przelewać zarobione środki na dowolne konto bankowe lub inwestować je w kolejne pożyczki – bez limitów i ograniczeń.

Sam widzisz, że nasz program udzielania pożyczek społecznościowych jest najlepszą możliwością inwestowania swoich dodatkowych środków. To jedyny stabilny i bezpieczny sposób inwestowania przynoszący realne zyski w najkrótszym czasie. Jeżeli jesteś zainteresowany inwestowaniem swoich środków w pożyczki społecznościowe skontaktuj się z naszym pracownikiem mailowo lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie, a zaczniesz zarabiać jeszcze dziś.

 

Kliknij i wygeneruj oferty

napisz opinie jeśli jesteś użytkownikiem platformy może ona pomóc w wyborze i decyzji innym.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments