Promocje na OBI Wałcz

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Promocje na OBI Wałcz

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to jedyny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, umożliwia on wrażenie sterylności, tak przecież potrzebnej w ostatnim polu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Białogard

Lecz nie mniej ciekawą propozycją jest montowanie bieli z pozostałymi kolorami, i tymiż o dużym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy a obecne w ciemnych kolorach. Należy zawsze mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które również ją ożywią.

Promocje na OBI Białogard

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, by każde meble łazienkowe i akcesoria sanitarne stanowiły w niniejszym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, szczególnie w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą opcją i jednocześnie niezwykle modną są płytki z przepisami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie wyraża się i naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Białogard

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze rodzą się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odbija się od białego koloru oraz bardziej rozświetla pomieszczenie. Istnieje to duża zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się również duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka kupi na długą kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć pełną gamę produktów dostępnych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na piękny połysk będą jednocześnie odbijały światło, zawsze należy mieć, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba nosić na uwadze to, że meble łazienkowe i zapachy mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Białogard