Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko myśli na to, że 2019 rok będzie dużo atrakcyjnym czasem na placu kryptowalut. W bieżącym etapie media obiegła informacja o tym, iż w przyszłym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tymże jak 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował wysoko w górę, a wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na dostanie w branżę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który skończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przejawiały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest głównym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore nadzieje na liczne zyski, o czym mówił nawet na bliskim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w skalach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, wykazał się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W relacji nie brakuje te takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco dużo szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam program był cenny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uważany jest z liczną ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jak KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów sprowadzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto tkwimy w świata, który ze określonym dystansem idzie do innowacyjnych projektów.

Saleta wygląda w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do własnych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na celu wszystek będzie mógł uzyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest powszechną także lubianą osobą nie tylko w świecie boksu. W przeciwieństwie do własnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym rozsądkiem a w historie nie wykazywał skłonności do zabierania się z motyką na słońce.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie odpowiadał za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie innej platformie wykonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer budzi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął decyzję o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest wszą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi albo wyniki w kwestie gadżetów. Projekt posiada jeszcze na celu propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i przechowujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments