Ratalne

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Marzy Ci się generalny remont mieszkania lub domu? Auto coraz częściej odmawia Ci posłuszeństwa i zastanawiasz się nad zakupem nowego? A może szykuje Ci się organizacja wyjątkowego przyjęcia z okazji rocznicy ślubu, urodzin, komunii, chrztu ? Niezależnie od potrzeby Komisy i Lombardy mają dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Każdemu, kto potrzebuje szybkiej pożyczki na większą kwotę, Komisy i Lombardy oferuje pożyczkę długoterminową, popularnie nazywaną ratalną. Nasza pożyczka ratalna skrojona jest na miarę potrzeb każdego klienta, tylko u nas znajdziesz tak elastyczną ofertę pożyczki długoterminowej.

Dlaczego pożyczka ratalna w Komisy i Lombardy jest lepsza od kredytu w banku?

Pożyczka ratalna jest produktem pozabankowym, jednakże na wygodniejszych zasadach. Jej spłata przebiega w ten sam sposób co w przypadku bankowego kredytu – w wygodnych ratach, jednakże w Komisy i Lombardy ich wysokość dopasowana jest do Twoich możliwości. Możesz je zmniejszać lub zwiększać, przyspieszać lub spowalniać ich termin dopasowując je do Twojej sytuacji finansowej. Ponadto, decydując się na długoterminową pożyczkę ratalną unikniesz osobistych pytań i długich weryfikacji, które przeprowadzają wszystkie banki przed udzieleniem kredytu. Współpracując z Komisy i Lombardy nie musisz wyjaśniać powodu wzięcia pożyczki – całkowicie się to dla nas nie liczy. Wzięcie kredytu w banku wiąże się z niezwykle skomplikowaną procedurą, która ciągnąć może się tygodniami. Biorąc pożyczkę ratalną w Komisy i Lombardy możesz być pewien, że pieniądze otrzymać możesz nawet tego samego dnia. Dbając o dobre relacje z naszymi aktualnymi i potencjalnymi klientami zminimalizowaliśmy wszelkie formalnościami związane ze wzięciem pożyczki. W naszych umowach nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat ani aneksów – wszystkie zasady współpracy napisane zostały językiem prostym, zrozumiałym dla każdego. Chcąc dotrzeć do każdego klienta zrezygnowaliśmy z weryfikacji potencjalnych klientów w rejestrach BIG, BIK oraz KRD, ponieważ do wpisu w nich wystarczy jedna opóźniona spłata mandatu. Decydując się na wzięcie długoterminowej pożyczki ratalnej w naszej firmie unikniesz bezowocnego jeżdżenia po placówkach bankowych, w których wizyty najczęściej kończą się odmową udzielenia kredytu. Wszystkie nasze pożyczki udzielone zostać mogą za pomocą platformy internetowej, bez wychodzenia z domu. Zaletą procedury online jest możliwość wzięcia pożyczki ratalnej z dowolnego miejsca, nawet podczas wakacyjnej podróży.

Dla kogo są pożyczki ratalne w Komisy i Lombardy?

O naszą pożyczkę ratalną ubiegać mogą się wszyscy pełnoletni obywatele Polski, legitymujący się ważnym dowodem osobistym.

Jaki jest okres spłaty pożyczki?

Ostateczny termin spłaty można dowolnie dopasowywać do indywidualnych preferencji, jednakże najczęściej wynosi on od roku do trzech lat.

Jaka jest kwota pożyczki ratalnej?

W Komisy i Lombardy kwota udzielonej pożyczki dopasowywana jest do każdego klienta. Nie mamy minimalnych ani maksymalnych kwot udzielanych pożyczek.

Jak można ubiegać się o długoterminową pożyczkę ratalną?

Możliwości ubiegania się o pożyczkę jest kilka:

  1. Osobiście w jednym z naszych punktów stacjonarnych.
  2. Kontaktując się telefonicznie z naszym konsultantem.
  3. Wypełniając formularz online dostępny na naszej stronie internetowej.

Kliknij i wygeneruj oferty