Skup samochodów Człopa tel 887 332 665

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Skup samochodów Człopa tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeśli jesteś pojazd i potrzebujesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na jakikolwiek cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacji jest potrafienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na etap bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci oczywiste zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie czekamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz z niego mieć, tak jak do ostatniej pory. Możesz wziąć pożyczkę na dowlony cel a bez znaczenia jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie zajmujące własnej energie i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od naszych agentów.

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę wymagasz stanowić oryginalnym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na swej stronie internetowej, wchodząc w nim wielkość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik wykonany przez swój zespół, jaki istnieje do Twojej dyspozycji na części głównej.

3. Po wypełnieniu wszelkich możliwości w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w czasu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier spowoduje Ci wszystkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w skóry samochodu istniejemy w kształcie pożyczyć Ci popularniejszą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla również kolejnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z naszym agentem.

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby otrzymać pożyczkę?

Nie żądamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Istnieją wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co obecne istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która wykonywa, że kredytobiorca czeka na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego materiałem zastawu. Na skuteczności umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, i firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto odpowiada za jego eksloatację, tak gdy zajmowałoby wtedy miejsce do ostatniej pory. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wychodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments