Współpraca

Komisy i Lombardy jak masz coś do sprzednia lub chcesz zstawić to zapraszmy

Komisy i lombardy – najlepszy wspólnik na rynku.

Zgodnie z najnowszymi przepisami każda pożyczka pod zastaw traktowana jest jako produkt finansowy. Aby udzielać jej zgodnie z prawem, należy mieć kapitał firmowy o wartości co najmniej 200 tysięcy złotych. Komisy i lombardy doskonale wiedzą, że taka kwota dla drobnych przedsiębiorców posiadających mały lombard, jest niemożliwa do osiągnięcia, dlatego postanowiliśmy umożliwić wejście w spółkę z naszą firmą.

Kliknij i zacznij zarabiać

Komisy i lombardy jest firmą silną, prężnie rozwijającą się na rynku co zawdzięczamy wszystkim naszym wspólnikom. Setki osób dziennie pracują nad dobrym imieniem naszego przedsiębiorstwa w niemal każdym mieście Polski. Jeśli prowadzisz mały lombard lub zawsze chciałeś go otworzyć dajemy Ci niepowtarzalną okazję nawiązania z nami współpracy, na której możesz tylko zyskać. Wszyscy nasi wspólnicy, dzięki wejściu w spółkę z komisy i lombardy, codziennie zyskują:

  1. Całodobową pomoc i opiekę wykwalifikowanych pracowników, którzy rozwiewają wszelkie problemy i wątpliwości związane z biznesem. Nie straszne nam zawiłości urzędowe – na każdy problem znajdziemy skuteczne rozwiązanie.
  2. Odciążenie z obowiązku zajmowania się dokumentacją dla Urzędów Skarbowych oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Wszystkimi formalnościami, które wynikają z udzielania pożyczek pod zastaw zajmują się nasi księgowi. Nie wymagamy od Ciebie żadnych znajomości prawa finansowego, jeśli tylko masz pytanie z tej dziedziny nasi pracownicy z działu prawnego w kilka chwil znajdą na nie odpowiedź.
  3. Stabilnego wspólnika, który nastawiony jest na rosnący sukces. Aby móc nazwać się najlepszą i najsilniejszą firmą w Polsce stale rozbudowujemy swoje przedsiębiorstwo. Na tą chwilę pochwalić możemy się placówkami na terenie całego kraju, które odwiedzają setki klientów dziennie. Każdy z naszych wspólników zarabia, a nie traci na swoim biznesie.
  4. Czynny udział w budowaniu największego lombardu w Polsce. Doskonale wiemy, że odniesienie tak wielkiego sukcesu byłoby niemożliwe, gdyby nie nasi kontrahenci, dlatego stale ich doceniamy. Nasze relacje oparte są na wzajemnym szacunku, pomocy oraz zaufaniu. Chętnie dzielimy się między sobą nie tylko sukcesem, ale i zdobywanym każdego dnia doświadczeniem.
  5. Pieniądze na dalszy rozwój. Pożyczki oferowane przez nas dla naszych wspólników są bardzo nisko oprocentowane. Wiemy, że rozwój każdego przedsiębiorstwa wymaga często dużych nakładów finansowych, dlatego oferujemy dodatkowe pieniądze na rozwinięcie biznesu. Jeśli marzy Ci się lokal w lepszej lokalizacji, większy magazyn lub dodatkowe narzędzia do pracy możemy pożyczyć Ci na to dowolną kwotę, której spłata nastąpi w odpowiednim dla Ciebie czasie – bez wygórowanych odsetek i ostatecznych terminów spłaty.
  6. Możliwość udzielania pożyczek pod patronatem największych pożyczkodawców w Polsce. Udzielaj pożyczek i chwilówek pośrednicząc firmom takim jak: Vivus, Express Kasa czy też Pożyczki Bocian, budując swoje doświadczenie na ich renomie. Wiemy, że znane marki przyciągają większą ilość klientów, dlatego dla naszych wspólników wynegocjowaliśmy najlepsze warunki i prowizje wynikające z ich udzielania. A wszystko to za pomocą wygodnej aplikacji internetowej!

 

Co musi posiadać nasz wspólnik?

Przede wszystkim legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz lokal, w którym może magazynować zastawiane przedmioty. Cenne jest dla nas również Twoje doświadczenie, jednakże zwracamy szczególną uwagę na osoby nastawione na rozwój swojej firmy, chcące odnieść sukces w branży komisów i lombardów. Współpracujemy z osobami pewnymi siebie, wiedzącymi czego chcą, z silnym charakterem. Ważną cechą jest także uczciwość, ponieważ w naszych szeregach nie ma miejsca dla oszustów.

 

Na czym zarabiają nasi wspólnicy?

Zarobkiem naszych wspólników są przede wszystkim udzielane pożyczki – zarówno te pod zastaw, jak i za pośrednictwem naszej dedykowanej platformy internetowej. Ponadto zawierając każdą umowę dajemy możliwość wynegocjonowania niewielkiej prowizji od obrotu całej firmy. Ponadto ich zyskiem jest sprzedaż niewykupionych przedmiotów zastawu oraz opłaty związane z ich przetrzymywaniem. Opłacalne są także nieterminowe spłaty rad lub opóźnianie ostatecznego terminu spłaty – wszystkie odsetki z tego tytułu przelewane są na Twoje konto.

 

W jaki sposób zacząć z nami współpracę?

To niezwykle proste! O możliwościach podjęcia z nami współpracy opowie Ci nasz koordynator, z którym skontaktować możesz się mailowo lub wypełniając formularz online. Uzyskasz u niego wszystkie odpowiedzi, których nie znalazłeś w tekście powyżej oraz dokładne informacje dotyczące współpracy.

Lombard współpraca